Warning: file_get_contents(https://www.kanal38.com.tr/gazete/3001.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/atmenerji/public_html/wp-content/themes/envision/header.php on line 3
Hakkımızda | ATM Enerji

Hakkımızda

Projelendirme, taahhüt ve uygulama alanında, kurumsal yapısıyla , deneyimli teknik kadrosuyla üstlendiği tüm projeleri, uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Hakkımızda

F

irmamız faaliyetine 1980 yılında başlamıştır. 30 yılı aşkın süredir elektrik piyasasındaki çalışmamız kesintisiz olarak devam etmektedir. 2011 yılında yeniden yapılanan kuruluşumuz şahıs firmasından ATM Enerji Sistemleri adı altında Limited Şirkete dönüşmüştür.Kendi binamızda kurulu bulunan işyerimizin temel faaliyet konusunu Özel tasarım konstrüksiyonlar, kablo kanalları, gerilim regülatörü ve transformatör imalatı oluşturmaktadır.
Sürekli gelişen piyasa koşullarına paralel olarak, yoğun çalıştığımız müşterilerimizden gelen talepler; mevcut teknik bilgi deneyimimiz doğrultusunda enerji sistemleri alanında yeni ürün ve hizmetleri portföyümüze dahil etmekteyiz.
Seyrantepe de bulunan imalathanemiz 4 katlı olup, sırası ile saç, elektrik, montaj atölyeleri ile idari büro ve depo ünitelerinden oluşmaktadır. Üretimimiz seri imalat şeklinde olmayıp müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, sipariş üzerine yapılmaktadır.
Gerek kendi imalatımız olan cihazlarımızın, gerekse kendi branşımız dahilindeki diğer firmaların cihazlarına ilişkin bakım ve tamir servis hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye geneline hizmet veren servis ekibimiz gerek tam donanımlı kendi araçlarımızla, gerekse ulaşımın daha çabuk olacağı diğer ulaşım araçlarını kullanarak kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti çalışmalarımızda temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Firmamız, en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile

çalıştığı her konuda lider, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik bir yapıdadır.